Neden Milli Piyango Bileti Almalıyız? Nasıl Zengin Oluruz?

Her telden içeriğin yer aldığı site...

Neden Milli Piyango Bileti Almalıyız? Nasıl Zengin Oluruz?

Yükselen dolar fiyatları, artan enflasyon ve işsizlik artık herkesi kolay para kazanma yoluna itebiliyor. Bu yollardan en basiti büyük ikramiye veren şans oyunları diyebiliriz. Bu yazımızda “Neden Milli Piyango Bileti Almalıyız? Nasıl Zengin Oluruz?” konusunu anlatacağım.

Milli Piyango Nedir?

Öncelikle kazanmak için elimizdeki enstrümanı iyi tanımalıyız. Milli piyango her şeyden önce bir şans oyunudur ki sloganı da “çıkmaz demeyin şansınızı deneyin milli piyango” ( içinizden şarkı şeklinde söylemiş olabilirsiniz ben öyle yaptım) dur, bunu bilip yolumuza öyle devam edelim. Kısaca bir cam fanus içerisindeki topların belirli bir sırada düşmesi ve o topların sizin elinizdeki kağıt parçasıyla uyuşması sonucunda, rakamların uyuşması ile doğru orantılı olarak artan rakamlarda ödüle kavuşabilirsiniz. Aslında bir şans oyunu olduğu için Milli Piyango bileti almak yerine oynamak da diyebiliriz. Daha fazla bilgi için Milli Piyango resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

milli piyango biletinin rakamlarının çekildiği cam fanus

Neden Milli Piyango Almalıyız?

Bunları madde madde anlatmak istiyorum.

 1. Öncelikle oynaması ve bilet alması çok kolaydır. 18 yaşından büyükseniz gidip sokaktan veya internetten rahat bir şekilde bilet alabilirsiniz.
 2. Bunu oynamak için herhangi bir zahmete girmenize gerek yoktur. Sayı tahmin etme, teker teker işaretleme,kazıma, yırtma vs. işlerine girmezsiniz.
 3. Bir ayda üç kere çekilir (istisnalar olabilir). Normal şartlarda ayın 9’unda, 19’unda ve 29’unda çekilir.
 4. Bilet fiyatları oldukça ucuzdur. Karşılığında alacağınız rakam çok yüksektir. 31 Aralık 2018 de yapılacak yılbaşı çekilişi için 1 çeyrek biletin fiyatı 17,5 TL. Büyük ödül çıkarsa alacağınız rakam 17,5 milyon TL olacak. 1 e 1 milyon oran var. Bu oranı başka şans oyunlarında bulmak çok zor.
 5. Umut verir. İnsan olarak umut veren şeyleri severiz genellikle. Bir kadın mesela bir erkeğe umut verdiği için aşık olabilir. Sırf bu yüzden milli piyango bileti alınır.
 6. Gelenektir. Her senenin sonunda insanlar milli piyango bileti alır ve kazanırsam ne yaparım hayalleri kurar.

Milli Piyango Bize Nasıl Çıkar? Şansımızı Nasıl Artırırız?

Milli piyangonun çıkmak için bilinen bir algoritması ya da hilesi hurdası yok. Çekiliş kameralar ve noter huzurunda yapılıyor. Bu konuyla alakalı çok fazla söylenti olsa da hile hurda olmadığına inanıp yolumuza öyle devam ediyoruz. Şansımızı nasıl artıracağımızı madde madde yazalım.

 • Milli Piyango biletinin çıkması için en önemli faktör bilet almaktır hem de önemli bir faktördür. Bileti nereden almalıyız? Bildiğimiz kadarıyla biletler genellikle büyük şehirlere çıkıyor. Büyük şehirlerden bilet aldığımız zaman şansımızın arttığını rahatlıkla söyleyebiliriz.
 • İkinci konu ise aldığımız bilet. Şimdiye kadar hep duymuşuzdur. “Büyük ikramiye çeyrek bilete isabet etti” cümlesini. Demek ki çeyrek bilet almamız lazım.
 • Çıkan ve çıkmayan rakamları belirleyip şanslı rakamlara göre bilet alalım. Çıkan rakamlar:
  3 RAKAMI………………13 KEZ ÇIKTI
  2 RAKAMI………………10 KEZ ÇIKTI
  1 RAKAMI………………..9 KEZ ÇIKTI
  7 RAKAMI………………..8 KEZ ÇIKTI
  4 RAKAMI………………..7 KEZ ÇIKTI
  5 RAKAMI ……………….7 KEZ ÇIKTI
  6 RAKAMI………………..6 KEZ ÇIKTI
 • Çıkmayan rakamlar: “0 ve 9” 4 kez çıkarak şanssız rakamlar olmuştur.

Şimdi bütün bunları göz önünde bulundurarak, İstanbul Nimet Abla bayisinden 321745 numaralı bileti aldığımızı varsayalım ve sizinle beraber yılbaşını bekleyelim. Bakalım sanal olarak da olsa zengin olabilecek miyiz?

Bu yazımızda “Neden Milli Piyango Bileti Almalıyız? Nasıl Zengin Oluruz?” konusunu anlattık. Bir sonraki yazımızda bunun anti-tezi olacak şekilde “Neden Milli Piyango Bileti AlmaMAlıyız? Ne Gerek Var?” konusunu anlatacak. Bizi takip ederek bu yazımızı da okuyabilirsiniz. Bu ve benzer para kazanma konusundaki yazılarımızı da linkten okuyabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir